wirtualny spacer
lądowisko dla helikopterów
Panorama okolicy 360
PLANOWANA INWESTYCJA

triangle News

Stay informed

  1. Home
  2. News
09 kwietnia 2019

Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu na ślub, to bieszczadzka gmina nie tylko udostępni mu miejsce, ale również ułatwi załatwienie wszystkich formalności. Ślub w Bieszczadach jak ślub w Las Vegas? Szybko i tanio?

Ślub w Bieszczadach

Ślub w plenerze to dość interesująca propozycja, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Oryginalność, wyjątkowość i klimat miejsca potrafią „załatwić” całą ceremonię, czasami przyćmiewając nawet samych zainteresowanych. Zawarcie tej specyficznej umowy cywilnoprawnej w nieprzypadkowym miejscu, gwarantuje nie tylko popularne zdjęcia na facebooku, ale również wspomnienia na wiele lat.

W tym przypadku marketing jest jednak nieubłagany, a miejsc na wymarzony ślub przybywa. Idą z duchem czasu, pod ten trend postanowiła się podpiąć również gmina Ustrzyki Dolne, która wyszła z dość ciekawą ofertą.

Ślub z widokiem na połoniny

„Powiedz TAK w Bieszczadach” to wspólny projekt Nadleśnictwa i Gminy Ustrzyki Dolne. W którego ramach nowożeńcy będą mogli wypowiedzieć sakramentalne TAK w otoczeniu dzikiej bieszczadzkiej przyrody. A dodatkowo gmina pomoże im w zorganizowaniu całej ceremonii. Oferowane miejsce to punkt widokowy Holica, w paśmie Żukowa, z którego roztacza się widok na bieszczadzkie połoniny i zatokę Jeziora Solińskiego. Ponieważ założeniem projektu jest wychodzenie naprzeciw przyszłym małżonkom, proces rezerwacji miejsca i samej organizacji ślubu został ograniczony do minimum.

Oprócz standardowej procedury związanej z zawarciem ślubu cywilnego należy przesłać mailowo do Urzędu Stany Cywilnego w Ustrzykach Dolnych wniosek o rezerwacje terminu, na co najmniej dwa miesiące przed planowaną ceremonią. Po ustaleniu daty i godziny, na adres Nadleśnictwa należy przesłać wniosek o wyrażenie zgody na organizację ślubu cywilnego. Odbycie się ceremonii należy potwierdzić w urzędzie 7 dni przed jej terminem.

 

więcej: https://bezprawnik.pl/slub-w-bieszczadach/

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close